#16 2007-10-18 20:06:41

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Heh.... ja tam polewałam z "LĘKU", który też miał być ponoć straszny, ale coś im nie wyszło. W ogóle nie wiem czemu horrory mnie bawią, a nie straszą.
Natomiast jak byłam w kinie na "Katyniu" to zasłoniłam oczy na koniec jak ich rozstrzeliwali, bo normalnie za bolesne to dla mnie było.
Jak jeszcze któraś z was nie była to polecam ten film.
Ja i tak zawsze będę zwolennikiem komedii i niektórych bajek


Odi te amo....

Offline

 

#17 2007-10-20 09:59:12

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

bajeczki... akurat coś dla mnie
a Katyniu nie widziałam jeszcze... w sumie nie wiem, czy to oglądać...
mnie jest ciężko nakłonić do oglądania jakiegoś filmu, gdy nie wiem o czym on jest [nie czytałam opisu, lub ktoś mi tego opisu nie przytoczył]


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#18 2007-10-24 11:59:05

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Bym ci napisała, tak sama z siebie, ale wole wlepić gotowca
#
Córka zamordowanego w Katyniu oficera jedzie na Wschód, by tam dotrzeć do prawdy o śmierci swego ojca. Pod koniec wojny jej matka też próbowała ustalić, jak i gdzie zginął jej mąż.

#
Akcja filmu zaczyna się 17 września 1939. Ludzie uciekający przed postępującym Wehrmachtem trafiają na pojedynczych uciekinierów z przeciwnej strony. Okazuje się, że Armia Czerwona wkroczyła do Polski łamiąc pakt o nieagresji. Nieopodal jest obóz gdzie Anna (Maja Ostaszewska) odnajduje męża Andrzeja (Artur Żmijewski), polskiego żołnierza wziętego wraz z innymi oficerami do niewoli. Andrzej nie chce uciekać, chce pozostać wierny przysiędze wojskowej. Zostaje wywieziony z innymi do obozu w Kozielsku (zorganizowanego w kościele). Znaczna część z nich pół roku później, wiosną 1940 roku zostanie stracona, o czym poinformują Polaków Niemcy w roku 1943.
No powinno starczyć


Odi te amo....

Offline

 

#19 2007-10-24 18:02:51

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

a teraz mi ładnie powiedz, czy Ci się podobał ten film bo brat mi powiedział, że mam go obejrzeć jeżeli lubię wojenne filmy... ja takich filmów przeważnie nie lubię, ale jakiś tam mi się chyba kiedyś podobał, więc napisz, czy się opłaca


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#20 2007-10-26 11:56:28

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Moim zdaniem...
Opłaca się...
Bo chyba warto zobaczyć, co ludzie przeżywali...
Takie jest moje zdanie i film mi się bardzo podobał.... więc polecam ci do obejrzenia...


Odi te amo....

Offline

 

#21 2007-10-28 08:34:31

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

oki... no to obejrzę


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl