#1 2007-08-09 23:11:31

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Trudne początki

Żebyście się nie wstydzili umieszczać swoich pierwszych opowiadań, żeby dostać się do forum trzeba mieć przynajmniej 10 postów. Aha... nie wstydźcie się tam nic umieszczać, sama obiecuję, że jak obejrzę stare zeszyty [z pierwszej, drugiej, trzeciej klasy podstawówki] to przepisze jakieś opowiadanie. A po za tym, to może być naprawdę bardzo fajne doświadczenie. Mam nadzieję, że podchwycicie pomysł.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#2 2007-08-27 14:57:50

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Trudne początki

Ja tam mogę poprzecierać szlaki, jak znajdę coś sensownego w swoim folderze Bo publikowanie czegoś, co można już przeczytać na blogu jest, moim zdaniem, zbędnym zapychaniem serwerów...


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#3 2007-08-28 12:04:34

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Trudne początki

Zgadzam się... wtedy lepiej podać linka, ale najlepiej będzie publikować opowiadania z pierwszych klas podstawówki [1-3 klasa]. One są najlepsze. W 4 klasie już można wpaść na coś sensowego w opowiadaniach, więc nawet nie będzie z czego się pośmiać.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#4 2007-08-30 17:56:42

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Trudne początki

No ale coś, co ma jakąkolwiek wartość literacką też by się przydało... Moje "dzieła" z klas nauczania początkowego są tak infantylne, beznadziejne i kompromitujące, że je powyrzucałam/usunęłam z pamięci komputera/spaliłam w piątej klasie w akcie desperacji... Mam tylko list o szopkach krakowskich pisany na polski w tejże klasie =] Ale poszukam... A nóż widelec jakieś pierdoły się poznajdują. Miałam nawet własną wersję "Ani z Zielonego Wzgórza" xD


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#5 2007-08-30 21:57:54

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Trudne początki

Z chęcią bym sobie przeczytała twoją wersję "Ani z Zielonego Wzgórza". Ja muszę też pozaglądać w swoje stare zeszyty Tylko ludzie o słabych nerwach nie powinni czytać moich wypocin, bo nasilą się ataki samobójcze A co, tam... może akurat komuś się spodoba.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#6 2007-08-31 11:36:36

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Trudne początki

Nie chciałabyś tej wersji przeczytać, uwierz mi.
Nazywała się "Klara z doliny róż" i była efektem zbyt wybujałej wyobraźni dziewięcioletniej Magdy C., tudzież mnie.
I śmiało mogę stwierdzić, że doznałabyś trwałego uszczerbku na psychice, gdybyś przeczytała chociaż pierwsza stronę.
A tak poza tym - plik zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.
Ale szukam. Może znajdę coś lepszego, niż... potterowskie romansidła pisane w piątej klasie.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#7 2007-08-31 12:59:46

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Trudne początki

A ja bym sobie z chęcią przeczytała "Klarę z doliny róż" I uwierz mi, że uszczerbku na psychice bym nie miała... a właściwie większego uszczerbku na psychice, ponieważ jakiś już mam. 15 lat pod jednym dachem z moim bratem robi swoje... no i jeszcze mam lekko walniętych kuzynów, a to jest zaraźliwe, więc uwierz, że na pewno nic z Twoich dawnych wypocin mi nie zaszkodzi.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#8 2007-08-31 13:01:01

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Trudne początki

No to dodałam masakryczne "dzieło" sprzed kilku lat =]


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#9 2007-08-31 13:14:37

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Trudne początki

A mi się podoba te twoje masakryczne dzieło sprzed kilku lat Niedługo dodam moje dzieło, tylko najpierw je znajdę... No, ale dobrze mi idzie, bo wiem gdzie szukać, gdzie powinno być i jedyne, co mi pozostaje to przejrzeć kilka zeszytów


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#10 2007-08-31 13:21:55

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Trudne początki

Ten zeszyt był jedynym, jaki znalazłam...
Ale i tak cały świat już wie, jaką wzruszającą historię Magdy-małpki z płonącego autobusu stworzyłam =]


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#11 2007-09-01 12:31:25

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Trudne początki

Właśnie mam trzy zeszyty przed sobą i zaraz zacznę je przeglądać w poszukiwaniu opowiadań. Dwa zeszyty są z 3 klasy i jeden z 4. Ciekawe, co z tego wyjdzie


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.admlazarski.pun.pl www.pmp.pun.pl www.forumea.pun.pl www.shahrukhikajol.pun.pl www.naszezueforumowisko.pun.pl