OPOWIADANIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-12-31 01:43:56

OneSen

Skrobacz

Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 1
Punktów :   

Dowód na istnienie Szatana Manipulującym Światem ku zagładzie

Witam moi kochani mam nadzieje iż ma praca zostanie nie osądzona przez zło, które nas wyniszcza od środka.

Tak więc umieszczając ten artykuł o tematyce bardzo istotnej dla ludzkości bowiem jest on mą odpowiedzią na ów wykreowaną nam rzeczywistość z którą ciężko walczyć znając jej źródło i WSZECHOBECNOŚĆ mam iskrę nadzieje iż jest tam ktoś kto mnie usłyszy.

Chciał bym zacząć od tego iż cała nasza ludzkość jest w transie i pod wpływem rozkoszowania się złem które pragnę z całego serca odesłać skąd przybyło i pozwolić naszej dwustronnej naturze na stworzenie bardziej sprawiedliwego świata.

Tutaj dowody na to iż to ono fundamentalnie kontroluje ludzkość udając naszego sprzymierzeńca tak jak w przypadku największego Polskiego portalu z 8 pod portalami i Forami manipulującymi rzeczywistością ku zagładzie ludzkości a stworzonymi dla ludzkości. Niestety nie posiadam materiału z Sercenaszegoświata.pl
z którego mnie zbyt szybko usunięto,zablokowano,usunięto mą pracę pomimo iż miała największe zainteresowanie wśród ludzi szukających Siebie w dzisiejszych realiach, a to niemal identyczny materiał który pochodzi z jednego z pochodnych miejsc gdzie zło kontroluje,manipuluje,zaraża innych
zapraszam do przeanalizowania naszej RZECZYWISTOŚCI 

http://sercenowegoswiata.pl/fora/forum- … malne.html              -            MISJA  OneSen

Gdyby temat został usunięty posiadam go zabezpieczonym przed wszelkim możliwym złem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cycling-manager.pun.pl www.poprykajmy.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl www.immn.pun.pl www.mibm2007.pun.pl