#1 2008-03-11 23:13:36

Nati

Młody pisarz

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 55
Punktów :   

Roger w reprezentacji

Ostatnio dużo się mówi o tym piłkarzu. Wielu chciałby, żeby w reprezentacji zagrał. Ja jednak uważam, że on na to nie zasłużył.
Po pierwsze nasi piłkarze męczyli się o awans do Euro, a on ma tak sobie na tym skorzystać? I możecie mi powiedzieć, że są Polacy, którzy o awans nie walczyli, a na Euro pojada, jednak oni są POLAKAMI!!! Oni będą grali dla naszej reprezentacji, dla naszego kraju, a Roger? Skąd mamy mieć pewność, że on będzie grał dla nas, a nie dla siebie? Skąd mamy mieć pewność, że nie będzie grał tylko po to, żeby pokazać się innym klubom z Europy?
Już bardziej wolałabym zobaczyć Emanuela Olisadebe niż Rogera. I możecie powiedzieć, że przecież on też nie walczył o awans do Euro, jednak on już kiedyś grał w polskiej reprezentacji i wiele dla nas zrobił!
A jakie jest Wasze zdanie?

Offline

 

#2 2008-03-13 18:27:19

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Roger w reprezentacji

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w reprezentacjach narodowych, pod warunkiem, że taki osobnik naprawdę czuje przywiązanie do owego państwa i dużo wnosi do gry zespołu. Olisadebe w reprezentacji sprawował się bardzo dobrze. Czemu nie dać by szansy Rogerowi? Umiejętności ma nie mniejsze od naszych rodaków, a jeśli w momencie powołań na Euro będzie w wysokiej formie czemu by na tym nie skorzystać?
Naturalizowani zawodnicy często się sprawdzają. Jak na przykład Deco - dla Portugalii gra najlepiej jak potrafi. Nawet kiedy się wypromował nie spuszczał z tonu. Tacy zawodnicy nie grają tylko dla siebie. Grają dla innych. Chcą im udowodnić, że w pełni zasługują na powołanie, które dostali i że na boisku CZUJĄ SIĘ jednym z mieszkańców danego kraju.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#3 2008-03-13 20:18:55

Nati

Młody pisarz

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 55
Punktów :   

Re: Roger w reprezentacji

Niestety nie masz pewności, że wszyscy tak robią!!!

Rogera poprę tylko wtedy, jeżeli przed EURO zagra jakiś mecz w reprezentacji i się w nim spisze! Nie skreślam go definitywnie, po prostu nie chcę, żeby przez niego, jakiś Polak, który mógłby naprawdę coś dobrego dla nas zrobić, miał nie pojechać.
Rogera nie znam, nie wiem jaki jest, jednak muszę brać pod uwagę, że nie koniecznie będzie grał dla nas!

Podolski w meczu z Polską też się do gry nie przykładał. Był nie w formie?

Offline

 

#4 2008-03-14 08:38:16

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Roger w reprezentacji

Roger to Brazylijczyk, a my z Brazylią na Euro nie gramy, więc nawet gdyby podczas bezpośredniego meczu nie dawał z siebie100% to na mistrzostwach nam to nie grozi.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#5 2008-03-14 15:54:11

Nati

Młody pisarz

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 55
Punktów :   

Re: Roger w reprezentacji

Ale skąd wiesz, że będzie dawał z siebie 100% na Mistrzostwach???
A nawet jeśli, to skąd wiesz, że nie pójdzie na chama???
Po za tym, on nie pasuje do naszej reprezentacji, ponieważ gdy nas atakują cała ofensywa cofa, czyli robi to, czego Roger nie lubi!!!

Offline

 

#6 2008-03-15 13:32:34

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Roger w reprezentacji

A skąd wiesz, że będzie grał na pół gwizdka?

Jeśli Beenhakker będzie chciał go w kadrze na Euro to pewnie wymyśli taka taktykę, aby każdemu grało się dobrze.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#7 2008-03-15 14:05:51

Nati

Młody pisarz

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 55
Punktów :   

Re: Roger w reprezentacji

Nie wiem! Ale biorę to pod uwagę!

Nie mówię, że on w ogóle nie ma grać w polskiej reprezentacji, tylko, że najpierw trzeba byłoby go wypróbować w meczu towarzyskim!

Offline

 

#8 2008-03-15 17:13:25

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Roger w reprezentacji

Nie można było tak od razu? ;p
Bo z tym się akurat zgodzę.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#9 2008-03-16 08:56:25

Nati

Młody pisarz

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 55
Punktów :   

Re: Roger w reprezentacji

No właśnie Bo mi chodzi o to, że Leo i prezydent i nie pamiętam kto jeszcze tacy zdeterminowani, żeby Roger dostał polskie obywatelstwo i pojechał na Euro!!! Ufam Beenhakkerowi, ale bez przesady. Najpierw powinien go sprawdzić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaznaruto.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.nowalia.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.vbc.pun.pl