#31 2008-01-15 16:11:42

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Nowe opowiadanie.

a mnie fizyka drażni, denerwuje i nudzi... może to wina moich dwóch nauczycieli... pierwszy nie tłumaczył nic i gadał o metalowym penisie (wieża ciśnień w pobliskim mieście - nie nasza wina, że to tak wygląda) i innych pierdołach. Drugi natomiast stara się wytłumaczyć, ale przy odpowiedzi i tak pyta o coś innego, więc nic dziwnego, że nie kumamy o co chodzi. Niektóre rzeczy słyszymy pierwszy raz i już mamy wiedzieć jak i dlaczego. A czasami jeszcze jest tak, że na lekcji mówi jedno, a przy odpowiedzi twierdzi, że to jest inaczej.
Chyba nie dziwicie mi się, że nie lubię tego przedmiotu?


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#32 2008-01-24 17:46:26

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Nowe opowiadanie.

Fakt, zły nauczyciel może zniechęcić do wszystkiego.
Kiedy w pierwszej klasie miałam obliczać prędkość spadającego dzbanka, to miałam ochotę spłukać podręcznik w klozecie.
Ale teraz kiedy bardziej zagłębiam się w temacie, niektóre rzeczy wydają się być całkiem ciekawe.
Mnie na przykład fascynuje fizyka kwantowa.
(śmiech na sali)


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#33 2008-01-26 14:36:14

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Nowe opowiadanie.

Ja niektóre działy fizyki nawet lubię... elektryzowanie i fala mi się podobała, do tego nawet gościu mnie nie zniechęcił. Temat rozumiałam, bo go sobie sama zrozumiałam... fakt, spytał mnie z czegoś, co pierwszy raz w życiu słyszałam i od razu chciał, żebym wiedziała i znała odpowiedź, ale okay... Chyba potrzebowałabym jeszcze jedną zmianę nauczyciela.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#34 2008-02-05 19:36:33

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Nowe opowiadanie.

Ja tam do mojej fizyczki nic nie mam, póki nie zaczyna lekcji


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#35 2008-02-07 12:43:00

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Nowe opowiadanie.

No wiesz... ja pamiętam, że na początku go lubiłam, ale potem zaczął za bardzo wychwalać jednego ucznia i robić z niego nie wiadomo kogo, a jak ktoś przy odpowiedzi czegoś nie wie, to potem na niego krzyczy, bo "przecież o tym mówiłem", chyba w nocy przed snem, bo nam raczej nie.
Albo czasami jeszcze na lekcji mówi jedno, a przy odpowiedzi twierdzi, że odpowiedź jest inna.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#36 2008-02-08 21:07:18

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Nowe opowiadanie.

No to współczuję.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.wesele.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.straznicyasgaardu.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl