#1 2007-09-27 22:36:51

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Filmy...

Od wczoraj posiadam film "Hooligans". Oczywiście podnieta na całego. Za pierwszym razem, oglądałam tylko sceny, które najbardziej lubię : początek, gdy Pete wbija kolesia w czerwoną budkę telefoniczną, akcje z "karate kid", uśmiech Chelsea, "daj mi pół minuty i spadaj" w Manchesterze, i oczywiście scenę, gdy Mat biegnie i pojawiają sie białe buciki. Lubie również scenę gdy Mat ma już walnąć temu ćpunowi, ale sie tylko uśmiecha.
"Hooligans" jest to film, który mogę oglądać milion razy, a sie nie nudzi. Jest: smutny, zabawny, o życiu, o piłce, o biciu sie... Po prostu jest jedyny w swoim rodzaju.
Znacie jeszcze jakieś filmy, które są równie dobre [ lub waszym zdaniem lepsze]?
Ja lubię "50 pierwszych randek" i "Szkoła Uczuć", jednak chciałabym jakoś urozmaicić moje upodobania.
Może akurat znacie jakiś film, którego nie oglądałam, a który jest świetny i warty oglądania. Najlepiej gdyby był to jakiś smutny film, może być tez horror. Ale obejrzę wszystko. Począwszy od komedii romantycznej po melodramat. O ile będzie on dobry...
Tylko nie piszcie o Harrym Potterze.. I tak tego nie oglądnę.. wiec szkoda klawiatury


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#2 2007-09-28 15:24:18

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Oczywiście, że "Hooligans" to najlepszy z najlepszych filmów
Osobiście jestem też fanką filmów z Tomem Hanksem. Nie ma filmu z jego udziałem, który by mi sie nie podobał. Prz "Cast away" wyłam jak bóbr. Przy "Terminalu" głupawo sie uśmiechałam (i to tylko po części wina Diego Luny, którego uwielbiam po Dirty Dancing 2). Przy "Forreście Gumpie" (jak to się odmienia?) nie mogłam sie oderwać od telewizora. A tych filmów jest jeszcze więcej, że wspomnę tylko "Masz wiadomość"...


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#3 2007-09-28 21:13:25

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

No to ja od myślniczków wymienię
-"Piraci z Karainbów" [niepowtarzalny JACK SPARROW normalnie kocham tego pirata ]
-"Szkoła uwodzenia" [ale tylko pierwsza część, reszta schodzi na psy]
-"Historia Kopciuszka" [taka tam komedia romantyczna]
-filmy z Olsenkami - wszystkie [przez te dwie dziewczyny, chciałam mieć siostrę bliźniaczkę i nadal twierdzę, że było by fajnie], co do filmów z Olsenkami, to polecam "Bliźniaczki na boisku", wprawdzie mają tam 13 lat, ale piłkę kompią
-"She's the man"

Jak wymyślę coś jeszcze to dopiszę, bo jeszcze tych filmów sporo jest.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#4 2007-09-28 21:57:13

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Hmm.. "Cast away" i "Terminal" to fajne filmy, jednak uważam, że 2 razy można je oglądnąć, ale tylko tyle
Forest Gump to był mój ulubiony film w podstawówce i wtedy chciałam biegać tak szybko jak on.
Piratów lubię, ale najlepiej ogląda mi sie to z moja kumpelą z przedszkola ( nie pytajcie dlaczego )
Szkoła Uwodzenia i Historia Kopciuszka to boskie filmy, szczególnie ten drugi.
Filmy z Olsenkami oglądałam zawsze z tatą, na TVN-ie często leciały, teraz już mniej...
A ona to on... Nie widziałam

Ostatnio edytowany przez kora92 (2007-09-28 21:59:23)


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#5 2007-09-29 21:05:49

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Nie, tylko nie Olsenki.
Nie trawię ich, tak jak psy nie trawią czekolady.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#6 2007-09-29 22:00:58

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

"Ona to on" jest o dziewczynie, która chce grać w piłkę nożną, ale w jej szkole likwidują damską drużynę
nie widziałaś? to musisz koniecznie obejrzeć


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#7 2007-09-30 21:31:19

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Widziałam dwa razy, bo jedna z moich kumpeli po "Step up" doszła do wniosku, że musi zobaczyć więcej filmów z Channingiem.

Ale nie lubię Amandy Bynes

Nie żebym wybredna była.

A widziałyście "Eurotrip"? Świetne jest =]


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#8 2007-09-30 23:21:41

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

Eurotrip

Ja ten film oglądałam tyle razy, że chyba nawet nie umiem liczyć do typu. Film po prostu świetny, który mi się nie potrafi znudzić Normalnie kocham ten film!!!


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#9 2007-10-01 18:58:45

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Eurotrip jest świetny.

Jeśli chcecie obejrzeć coś ambitniejszego polecam "Symetrię".


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#10 2007-10-02 17:12:48

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

nie widziałam "Symetrii" hmm, o czym???

ja jeszcze muszę polecić filmu o Janie Pawle ll, bo nikt tu jeszcze tego nie napisał:
-"Karol: człowiek, który został papieżem"
-"Karol: papież, który pozostał człowiekiem"
był jeszcze film "Jan Paweł ll", ale on mi się tak bardzo nie podobał, jak te


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#11 2007-10-02 17:38:18

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Już nadrobiłam braki - oglądnęłam w niedziele, albo w sobotę na HBO chyba, Ona to on.
Jestem z siebie dumna..
Ale Symetrii i Eurotrip nie oglądałam.
Mi sie jeszcze podobał Goal! ale dawno, dawno temu to oglądałam
A o papieżu oglądałam każdy film.. i na każdym płakałam..


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#12 2007-10-04 12:34:17

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

" Ona to on"- kocham i w kółku mogę oglądać
"Step Up"- też uwielbiam, ale nie ze względu na Channinga Tatum, bo mi się on nie podoba, ale ogólnie filmy są super:)
"Historia Kopciuszka"- też fajny film i widziałam go wiele, wiele razy
Ze względu iż kręci mnie moda podobał mi się film "Diabeł ubiera się u Prady"
Filmy z Olsenkami... niekoniecznie... jakoś mi do gustu nie przypadły
Amandy Bynes - też jej nie lubię
"Pretty man, czyli facet do wynajęcia"- strasznie mi podobał
Poza tym cała seria "Strasznego filmu" xD uwielbiam
No i dozgonna miłość do Shreka, nie wiem czemu


Odi te amo....

Offline

 

#13 2007-10-07 19:25:55

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

ja w ogóle lubię bajki oglądać i filmy

teraz niedługo też sobie muszę jakiś film obejrzeć, tylko niestety nie wiem, co... będzie trzeba coś wymyślić. Rzućcie mi tu jakimiś tytułami filmów [byle za stare nie były], najlepiej jeszcze z krótkim opisem. Z góry dzięx.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#14 2007-10-11 20:32:49

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Filmy...

Może wojownicze żółwie ninja nowe
jeszcze nie widziałam, ale muszę sie wybrać na to do kina.. na razie nikt nie chce ze mną na to iść...
Teraz zekranizowali fajną książek (przynajmniej tak uważa moja mama) Nie mów nikomu - Harlana Cobena. Zona jakiegoś gościa zostaje brutalnie zamordowana, a 8 lat później on dostaje meila z nagraniem, na którym zauważa swoja żonę.. Dostaje wskazówki gdzie będzie mógł ją spotkać..  Nie wiem czy to jest fajne, bo nie widziałam, ale moja mama mówi, że książka fajna..
Z nowszych filmów, to ja większości nie pamiętam, chociaż dużo z nich oglądnęłam..
Ale, gdy lubicie horrory, nigdy nie oglądajcie MAGLOWNICA - ODRODZENIE.. najgorszy chłam jaki widziałam...


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#15 2007-10-14 10:58:27

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Filmy...

Najgorszy chłam jaki ja widziałam to: "Meksykański wilkołak w Teksasie". Jak nie musicie, to nie oglądajcie... I to podobno był horror, a ja się praktycznie cały film śmiałam z durnoty tego filmu. Oglądałam to z bratem i powiem, że była to najlepsza komedia, jaką w życiu widziałam... szkoda tylko, że to w zamierzeniu miało być straszne.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.taka.pun.pl www.wodhavoc.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl www.worldindia.pun.pl www.mototeam.pun.pl