OPOWIADANIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2007-09-13 18:56:32

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

No dokładnie... Ja może i w przyszłości nie chciałabym by imię mojego dziecka było popularne. Chciałabym takie mało spotykane... No ale bez przesady... Podoba mi sie Marika i Michael, jak będę miała bliźniaki (chłopczyka i dziewczynkę) albo osobno urodzi mi sie chłopczyk i dziewczynka to będą sie tak nazywać
A dzisiaj baba z angielskiego powiedziała do mnie "Kornelka". A co, to ,ja mam pięć lat i dwa warkoczyki, związane czerwona kokardka?
Oczywiście, w czasie lekcji musiałam zamruczeć pod nosem. Mój kolega, z którym gadałam przez całą lekcje usłyszał to, i powiedział pani, że wolałabym żeby na mnie mówiła Kora. A ona z wrednym uśmiechem
- Ale mi sie Kornelka podoba.
Myślałam, że ją tam walne. Normalnie wrr... A pomyśleć, że ona w 6 klasie była moim wychowawcą...


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#32 2007-09-13 21:28:42

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Ja na szczęście nie mam takiego problemu z nauczycielami. Moja wychowawczyni jest super i spoko, do mnie po przezwisku czasami mówi. Zazwyczaj normalnie Kasia, ale czasami jak wyjedzie z "Janek" to jest świetnie... Lubię to przezwisko, już wszyscy tak na mnie mówią

A ja pamiętam, że kiedyś na lekcji się z nauczycielem fizyki pokłóciłam. Kazał mi coś wyliczyć przy tablicy i jakoś nie za bardzo mi wychodziło. A że kiedyś wygrałam konkurs matematyczny, to mi powiedział, że matematyk powinien to umieć. To mu prosto z mostu wyjechałam, że nie jestem żadnym matematykiem, a gdy mi powiedział, że konkurs wygrałam, to mu powiedziałam, że to było dawno i nie prawda i olałam to zadanie i gościa.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#33 2007-09-14 19:27:24

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

To jest wkurzające, jak nauczyciel woła do ciebie tak jak akurat nie chcesz żeby wołał.
Jezusie Nazareński moja wychowawczyni jak mówi do mnie Małgosiu... to nie cholera bierze i tak mnie korci, żeby jej coś dowalić, ale nie...
Bo potem będę miała tylko problemy... i zaraz, pójdzie plotka a ta Gosia z 2 a to taka pyskata... bla bla bla.
A tak w ogóle to moje wychowawczyni na imię ma Anastazja,a od niemca Colette..
Co do imion dzieci Wiśniewskiego.... bez komentarza....


Odi te amo....

Offline

 

#34 2007-09-14 19:47:14

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Hehe... ja współczuję tym dzieciom jak pójdą do szkoły.

Na mnie akurat nie mówią tak jak nie chcę. Bo ja im od razu powiedziałam Kiedyś mnie wkurzali i mówili do mnie Janas, to im od razu powiedziałam, że jak mnie jeszcze raz tak nazwą to się do niech więcej nie odezwę i im nogi z dupy powyrywam. Od razu lepiej


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#35 2007-09-15 20:54:45

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Hehe też metoda


Odi te amo....

Offline

 

#36 2007-09-19 21:02:20

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

A mnie się nie boją... a jak bym im tak powiedziała, to by tym bardziej tak mówili


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#37 2007-09-21 10:18:10

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Od Małogsi może być Margola
Mi się tam niebanalne imiona podobają. Jak powiedziałam kumpeli, że chce mieć piątkę dzieci: Filipa, Adama, Matyldę, Cyryla i Aurelię, to przy dwóch ostatnich imionach miała minę jakbym oznajmiła, że jestem w ciąży z panem ochroniarzem ze szkoły... I powiedziała, że zamiast "Cyryl" niech od razu dam "Cyrkiel". Menda pospolita i tyle.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#38 2007-09-22 20:41:31

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

A mi sie podoba Albin, Alan, Judyta, Oktawia(jak to auto ), Cyprian, Klara, Aurelia, Marika i Wiktoria, Filip... nooo i tyle Ogólnie lubię imiona niespotykane, ale nie lubię Adama i Ewy... Bo mi się wydaję, że te imiona istnieją od zawsze


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#39 2007-09-22 20:54:21

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

A mi się podobają imiona takie jak: Angelika, Maciej, Tomasz, Natalia, Maria... i jeszcze Antonina, ale to raczej w zdrobnieniu Tosia


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#40 2007-09-27 15:21:42

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Jak już jesteśmy przy imionach to jestem fanką: Matyldy, Amelii, Aurelii, Amalii, Natalii, Rozalii, Marceliny, Zuzanny etc.
Z męskich: Filip, Adam, Tymoteusz (Tymek nie brzmi tak źle), wspomnainego Cyryla, Janka, Jakuba...


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#41 2007-09-27 23:04:53

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Janek Moje przezwisko Wszyscy już je znają

Fajnie było, jak wszyscy mówili JANEK, teraz już się trochę od tego odzwyczaili. Ale i tak uważam, że najlepiej mówił na mnie Krzysiu Wprawdzie chłopak niezbyt lubiany przez żeńską część klasy, ale ja go lubiłam [jedna z nielicznych, albo w ogóle jedyna]. Bo u nas w klasie zawsze były dwie Kasie, więc ten inteligent mówił zawsze na mnie: KASIA JANEK. Zawsze imię i przezwisko. Nie wiem czemu, ale podobało mi się to.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#42 2007-09-28 15:13:07

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Ostatnio moje imię doczekało się wariacji na swój teraz jestem:
Madzia, Madziula, Madziulina, Madziuleczka, Madziorek, Madziks, Magdunia, Magdusia, Madziara, Magdalencia...
Masakra przez wielkie S pośrodku...


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#43 2007-09-28 17:32:11

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

A moje.. Korex, Korektor, Korea, Korekta, Karnisz( nie pytajcie czemu bo sama nie wiem) i wiele wiele innych, które zaczynają sie na "Kor"... Normalnie rozpacz i przygnębienie, bo ja lubię prostą Korę, lub Koruś, jak mam dobry dzień.


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#44 2007-09-28 20:54:46

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Na mnie mówią Kasia, czasami się jeszcze Janek zdarzy...

Ale i tak najlepiej jest jak czasami wyjadą do mnie per CZESIO I tylko dlatego, że jak mi czasami odwala, to gadam tak jest uroczy zoombie z kreskówki


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#45 2007-09-28 21:45:58

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Naśladujesz mojego kochanego Czesława?
Gdybyś była moim największym wrogiem to ze względu na to, że to potrafisz to lubiłabym cię i nie miało by dla mnie znaczenia nic innego


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vae-victis.pun.pl www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.nowalia.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl