#1 2007-09-08 22:16:08

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Portugalia- Polska

Dzisiaj mecz! Właściwie się już zaczął. Ja wzorowy patriota kibicuje PORTUGALII A Wy komu? (o ile w ogóle oglądacie mecz)

Ostatnio edytowany przez kora92 (2007-09-08 22:17:03)


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#2 2007-09-09 11:33:59

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

No ja oglądałam mecz, ale myślałam, ze Portugalia wygra, a tu... dupa (sorry za wyrażenia) Kurde i remis..
Jestem niezadowolona..... a Polacy coś za dobrze grają


Odi te amo....

Offline

 

#3 2007-09-09 12:15:13

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Dziewczyny, co z Wami??? Ja kibicuję POLAKOM!!!!!! Zawsze i wszędzie i w każdym momencie!!!! I uroczyście oświadczam, że szkoda, że remis bo mogliśmy to wygrać. I gdybyśmy zamiast bronić się, byśmy atakowali, to wygrana byłaby nasza Bo jesteśmy lepsi od Portugalii
A po tym, jak Cristiano [pedał jeden] strzelił nam gola, stwierdziłam, że nie pisze o nim więcej żadnego opowiadania i nawet nie kończę tego. No, ale na szczęście my potem też strzeliliśmy, więc stwierdziłam, że no dobra, niech będzie. Chociaż gdyby nie strzelił tego gola, to byśmy wygrali.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#4 2007-09-09 13:10:29

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Jeny, nawet nie myśl o niekończeniu opowiadania...
No wiesz co kobito Fakt Polsce dużo nie brakowało żeby wygrać i rzeczywiście Ronaldo gola strzelać nie musiał. Portugalia jest super i Polaczki też są super, w sumie to ja sama nie wiem czemu kibicowałam Portugalii


Odi te amo....

Offline

 

#5 2007-09-09 13:34:03

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Spoko, już nie mam takiego zamiaru. Teraz kończę wszystkie opowiadania, które zaczęłam. Ale wczoraj tak się wściekałam na Crisa jak strzelił tego gola, że stwierdziłam, że nie mogę pisać opowiadania o kimś kogo nienawidzę. No, ale przecież remis też jest dobry, więc już mi przeszło Tylko niech Portugalia spróbuje nie wyjść z grupy, to chyba znowu go przestanę lubić!!! Na razie jest na dość nieodpowiednim miejscu, więc niech lepiej coś z tym zrobi. Według mnie Polska powinna przejść z pierwszego miejsca, a Portugalia z drugiego.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#6 2007-09-09 14:34:43

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

No właśnie, ja chciałam żeby wyszli z grupy a jak nie wyjdą? To sie chyba załamie i nie obejrzę żadnego meczu z euro 2008 [no chyba, że Francji- chociaż bez Zidane to nie to samo]
A wiecie, ile razy Ronaldo leżał na boisku? ok. 16 razy [liczyłam z bratem] a jak naprawdę mieli podyktować faul, bo go popchnęli, to tego nie zrobili. Chociaż jak oberwał z łokcia, to musiało trochę bolec.
A ja kibicowałam Portugalii.. bo zawsze najbardziej ich lubiłam [no, nie licząc Brazylii i Francji]
A z Polaków to najlepszy był Matusiak Dbał o to, żeby sie nie spocić, ani nie zepsuć fryzurki. Kulturka na całego


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#7 2007-09-09 16:51:43

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

A ja kibicowałam Polsce...

Około sześćdziesiątej minuty zasnęłam. I tyle by było.

Śmiem zauważyć, że Portugalia owszem, jest trzecia, ale ma jeden mecz mniej niż Finlandia i Polska.

Czemu obrażacie się na Crisa? To chyba dobrze, że strzela bramki. Żeby to się tylko przełożyło na klub...

Jeśli chodzi o reprezentacje, to jestem patriotką. Kibicowałam Anglii, ale nie znoszę McClarena i moja sympatia drastycznie zmalała. Została tylko i wyłącznie Polska.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#8 2007-09-09 18:11:30

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Ja sie tam na Crisa nie obrażam i nigdy bym nawet nie śmiała [chociaż ta akcja z prostytutkami... ciekawe czy to jest prawda..]Mój brat go nie lubi, a i tak uważa, że dobrze gra i strzela niezłe bramki.
A ja bym i może kibicowała Polsce, zawsze i wszędzie, ale nie trawię pana Euzebiusza Smolarka. Nie wiem dlaczego, ale ten gość mnie wkurza, denerwuje i niech sobie lepiej trochę skróci włoski, bo za niedługo będzie wyglądał jak panienka [oczywiście nie chciałam nikogo obrazić tym co powiedziałam tzn. napisałam]. Owszem w Portugalii niektórzy też mają długie włosy, ale Euzebiuszowi to totalnie nie pasuje, lepiej jak miał ciut krótsze... Takie jest przynajmniej moje zdanie


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#9 2007-09-09 18:15:46

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Mnie tam rozwala imię Euzebiusz.
Jak można tak pokarać własne, rodzone dziecko?


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#10 2007-09-09 18:20:23

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Nie wiem, ale ja nie mam lepszego imienia "Kornelia". Moi rodzice byli chyba pijani, jak to wybierali


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#11 2007-09-09 19:13:28

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Ja mam Magdalena.
Oryginalne, jak nie wiem
Na dodatek moi znajomi lubują się w przerabianiu mojego imienia. Ostatnio za sprawą pewnego serialu emitowanego na TVN-ie wszyscy zwą mnie Magda C.
Maskara.
Kornelia mi się podoba. Nela.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#12 2007-09-09 21:00:43

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Nie.. Tylko nie Nela.
Jakoś tak bardziej lubię Kora, chociaż wszyscy sie do tego przyczepiają.
Nela... hm.. nie wiem. Tak jakoś do mnie nie pasuje.
Od małego była Kora, jest i będzie.
[Gdy byłam mała, pytałam sie wszystkich, czemu nazywam sie, jak to na drzewie ]
A Magda to fajne imię, no może nie oryginalne, ale chyba lepsze niż Kunegunda albo inna Aldona. Madzia jest spoko


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#13 2007-09-10 16:38:38

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Portugalia- Polska

Się przerzuciliście na imiona Według mnie każde imię ma jakiś tam swój urok!!!

A wracając do meczu, bo przecież o tym muszę jeszcze napisać to:
-może i Portugalia jest trzecia i ma jeden mecz mniej niż Polska i Finlandia, ale nawet jeżeli dodasz Portugalii jeden wygrany mecz, czyli 3 punkty to i tak nie wyprzedzi Polski. Ponieważ Polska ma 20 pkt, a Portugalia 16pkt. Musze więc zauważyć, że jesteśmy lepsiejsi
-czemu obrażam się na Crisa? No cóż, w momencie gdy gramy z Portugalią ten chłopak staje się moim wrogiem numer jeden, tak samo jak cała reszta Portugalczyków. Wtedy nawet Niemcy mogą być milsi [co się rzadko zdarza], wystarczy, że będą nam kibicować.
-a jeżeli chodzi o kibicowanie innym krają to oczywiście [pod warunkiem, że nie grają z Polską, bo wtedy zawsze jestem za naszymi] Portugalia i Francja [mimo, że Zinedine już nie ma, bo tak naprawdę piłkę nożną pokochałam oglądając jak Zizou gra].

A teraz już o imionach Co do imienia Euzebiusz, to ja nic nie mam. Kiedyś mi się źle kojarzyło [Formacja Chetelet], ale teraz już się przyzwyczaiłam. I muszę powiedzieć, że kocham Euzebiusza Smolarka, ale żeby nie było niedorozumień, to od razu mówię, że tylko w formie kibica. Kocham go, za to jakim jest piłkarzem, że dzięki niemu wygraliśmy z Portugalią w Chorzowie!!! Po prostu szanuję go jako piłkarza.
Dla mnie natomiast dziwnym imieniem jest imię Bożydar. Takie jakieś dziwne, chociaż też już się przyzwyczajam.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#14 2007-09-10 18:29:16

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

Dla mnie najbardziej masakrycznym imieniem jest Jagna.
Niby lepsze od wszystkich Scholastyk i Genowef...
Ale dla mnie jest najokropniejsze. I już.

Nienawidzę, kiedy ktoś mówi do mnie Madzia, Madziunia, Madziorek, Magdzia albo (o zgrozo!) Madziks.
Magda i już.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#15 2007-09-10 18:32:52

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Portugalia- Polska

A Nela mi się bardzo podoba.
I zdania nie zmienię.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.straznicyasgaardu.pun.pl www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.wesele.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl