#1 2007-09-02 17:03:03

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Muzyka dla mas - nie dla mnie

Dzisiaj w moim jakże pięknym mieście goszczą "Hity na czasie". Jest to wydarzenie bez precedensu i cała młodzież od podstawówki po liceum tłumnie zjeżdża na Osiedle Kopernika, żeby posłuchać muzyki. Ja w tej grupie również się znajduję, ale nie biegnę z wywieszonym jęzorem, żeby zobaczyć Kasię Cerekwicką. Powód? Nie słucham takiej muzyki. Idę, bo nie mam nic lepszego do roboty. Ogólnie rzecz biorąc nie słucham muzyki, która jest "na czasie", a jak słyszę "Explosion" lub inne techno badziewie (bez obrazy, ale inaczej nie umiem tego nazwać) to cholera jasna mnie trafia.

Zgodzę się, da się przy tym tańczyć. I moim zdaniem, tylko to.

Wolę muzykę rockową, alternatywną, czasem nawet kwalifikującą się pod metal (System Of A Down), lub dla odmiany spokojne ballady. Muzyka nie musi być nowa, żeby była fajna. Przynajmniej dla mnie. Dowodem może być to, że najnowsza piosenka na moim MP3 ma dobre półtora roku. A wy, drodzy członkowie populacji, co myślicie o tak zwanej "muzyce dla mas" (czytaj: To Jest Na Czasie Więc Wszyscy Tego Słuchamy)?

P.S. Jeśli kogoś uraziłam - zasadźcie mi kopa w tyłek, jestem nie w humorze.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#2 2007-09-02 18:08:57

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Też nie przepadam za muzyką taką, jaką gra Cerekwicka. Nie przepadam też na techno [wręcz nie cierpię tego]. Co tam jeszcze jest aktualnie modne? Hmm... Nie ważne. Ja zazwyczaj słucham pop-rock, reggae-rock i rock. Oczywiście niektóre piosenki z innych rodzajów muzyki da się przeżyć, ale gustuję w tych trzech typach.
Na "Hity na czasie" bym się przeszła, ale z tego samego powodu, co Ty, że nie ma nic innego do roboty. A po za tym, może być nawet fajnie. W sensie można poznać fajnych ludzi [kiedyś na koncercie "Łez" poznałam fajnego chłopaka ].


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#3 2007-09-02 21:14:29

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

No dziewczyny zgadzam się z wami....tylko ze mną jest jeszcze inaczej...nie lubię polskiej muzyki. Zazwyczaj krzywię się na słowo "Doda", "Gosia Andrzejewicz", albo "Łzy", albo co innego... no tak mam co zrobię. Tylko muzyka zagraniczna...pop, rock, hip- hop, czasem rap. Co do techno, to dla mnie również jest to muzyka do potańczenia, ale nie do słuchania. Ja też mam takie nowości na mp 4, że mam je odkąd mam odtwarzacz.
I teraz tak, nie chciałam nikogo obrazić.... bo podobno o gustach się nie dyskutuje... Ale swoje zdanie zawsze można wyrazić


Odi te amo....

Offline

 

#4 2007-09-03 06:50:07

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

To się dobrałyśmy, nie dosyć, że nie lubimy muzyki na czasie, to jeszcze wszystkie słuchamy rocka Więc wiecie Chelsea i Gosiaczek:), jak już kogoś miałyście obrazić/urazić to raczej nikogo z tego forum.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#5 2007-09-03 16:23:26

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Ale lubię polską muzykę xD Mój ulubiony zespól to happysad =]


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#6 2007-09-05 21:36:03

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Ja też lubię polską muzykę. Niektóre piosenki są fajne i można posłuchać.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#7 2007-09-07 18:08:55

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Fakt niektóre..... ostatnio nie słyszałam nic ciekawego.... podajcie mi tytuły tych co wam się najbardziej podobają.. To sobie posłucham;)


Odi te amo....

Offline

 

#8 2007-09-07 23:09:48

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Polskie piosenki ujdą.. nie mam jakiś ulubionych, co mi sie spodoba tego słucham, kiedyś happysad, markowska, wydra... teraz raczej angielskie wole, np. Green Day, choć ostatnio nie wydali nic nowego, albo np. Linkin Park.. Ooo ujdzie też 2pac, nie wiem czemu, ale kolega mnie tym zaraził... 
Jednak najgorsze są te gwiazdki sezonowe, które mają jeden hit, a potem nagle gdzieś znikają... Nienawidzę też zespołów niemieckich, no chyba, że śpiewają po innym języku niż narodowy, bo szprechania nie umiem ścierpieć. A gdy słyszę " Doda", "Gosia Andrzejewicz", czy inna "Cerekwicka" to dostaje drgawek..
Ale podobno o gustach sie nie dyskutuje.. Jednak ciesze sie, że nie tylko ja jedna nie lubie tych naszych "gwiazdek" muzyki pop...


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#9 2007-09-07 23:40:50

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Tytułu piosenek Już dzisiaj na jednym forum podawałam, więc problemu nie będzie. Dużo ich nie było, więc już w ogóle.

Ich Troje [mimo, że nie lubię tego zespołu]:
-Zastrzel mnie [świetny ma refren: "zastrzel mnie dziś, na co nam jutro, w serce w bij nóż, zwariuje, więc mnie zarżnij, zastrzel mnie dziś, na co nam jutro, chcesz spłacić swój dług, do skroni broń i wal]
-Cztery piweczka [lubię piosenki o alkoholu].

Strachy na Lachy:
-Czarny chleb i czarna kawa;
-Piła tango [mój ulubiony fragment: "znam jednak takie miejsca gdzie lepiej chodzić z nożem, całe górne i podlesie, wszyscy są za KOLEJORZEM, HEJ KOLEJORZ!! ];
-List do Che;
-Dygoty;
-Raissa;
-Idzie na burzę idzie na deszcz;
-Dzień dobry, kocham Cię;
-Jedna taka szansa na 100.
Ale najlepiej ściągnąć całe dwa albumy Strachów na Lachów, bo są świetne


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#10 2007-09-08 11:06:43

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Dziękuje i na bank sobie to ściągnę ja także nie lubię niemieckich zespołów ... no nie wiem jak wy, ale Tokio Hotel to dla mnie porażka.... tak samo z US5, fakt US5 nie śpiewa po niemiecku, ale są wykreowani przez Niemców.... Co mnie jeszcze dobija....? Szaleństwo na punkcie Billa, albo Toma .... bądź Richiego i reszty... no sorry, ale dla mnie to dno... a dla was????????


Odi te amo....

Offline

 

#11 2007-09-08 15:33:58

kora92

Pisarz

3277049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 176
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Czytam, że ktoś tu lubi piosenki o alkoholu Ściągnij sobie "wódko ma"- baciary (lub baciory) - chociaż nie wiem, czy jest to gdzieś na necie.
A wiecie, co moja mama powiedziała jak zobaczyła zdjęcie Billa w długich włosach(wyprostowanych)
-Fajnie ta dziewczyna jest obcięta, może sie tak zetnę
Gdy jej powiedziałam, że to jest chłopak, to zrezygnowała


-Książka może być ciekawa, interesująca, cudowna, fascynująca. I jaka jeszcze Czesiu?
-ZAJE*ISTA

Offline

 

#12 2007-09-09 11:35:57

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

No ja sama sie długo zastanawiałam, jakiej on jest płci..... Bo sorry, ale na "rasowego samca" xD, to on nie wygląda


Odi te amo....

Offline

 

#13 2007-09-09 12:04:58

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Ja też kiedyś otworzyłam jakąś gazetę na zdjęciu Billa w wyprostowanych włosach i moje pierwsze słowa to: "o jakaś nowa piosenkarka". Po chwili patrzę - Bill. A już myślałam, że będą nowe piosenki do posłuchania <lol2>. I też nie mogę ścierpieć tego całego szaleństwa, to jest żałosne.
Za US5 też nie przepadam. Nie lubię takie muzyki. Z US5 lubię tylko Richiego i to nie za to, że jest "przystojny" [kwestia gustu], tylko dlatego, że jest Polakiem


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#14 2007-09-09 13:16:45

Gosiaczek:)

Pisarz

6625380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Na Vivie jest/ był emitowany program "Big in America" i powiem wam, że obejrzałam z czystej ciekawości parę odcinków. Richie jest fajny z charakteru, ale z wyglądu mi się nie podoba.
Ej on jest Polakiem?????? ZONK...
Tego nie wiedziałam...


Odi te amo....

Offline

 

#15 2007-09-09 13:31:44

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Muzyka dla mas - nie dla mnie

Hehe... Ja kiedyś przeczytałam z nimi wywiad i się dowiedziałam, że jest Polakiem. A Ty myślałaś, że dlaczego on ma fajny charakter? W końcu Polak


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mdpospjonkowo.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl www.uzumakinarutogame.pun.pl www.ptrl.pun.pl www.ls11-mody.pun.pl